Odzież reklamowa doskonałej jakości
w jeszcze lepszej cenie!

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe z logo na piersi i na plecach 47zł netto (57,81zł brutto). Cena obejmuje koszulkę, wykonanie logo na piersi w wymiarach max. 9,5×9,5cm oraz logo na plecach o wymiarach max. 23x15cm. Istnieje możliwość wykonania logotypów na całym przodzie lub tyle koszulki. W przypadku nietypowych zamówień, dużych logotypów, szczegóły ustalane mailowo.

Koszulki są doskonałej jakości, nie blakną, nie mechacą się, a napisy nie odrywają się, co potwierdzają wracający do nas klienci oraz ich komentarze na naszym Facebooku.

Poniżej znajdziecie Państwo specyfikację koszulek – damskich, męskich oraz dziecięcych.

Koszulka damska
Koszulka męska
Koszulka dziecięca

Bluzy reklamowe

bluzy reklamowe z logo na piersi i na plecach 77zł netto (94,71zł brutto). Cena obejmuje bluzę, wykonanie logo na piersi w wymiarach max. 9,5×9,5cm oraz logo na plecach o wymiarach max. 23x15cm. Istnieje możliwość wykonania logotypów na całym przodzie lub tyle bluzy. W przypadku nietypowych zamówień, dużych logotypów, szczegóły ustalane mailowo.

Bluzy są doskonałej jakości, nie blakną, nie mechacą się, a napisy nie odrywają się, co potwierdzają wracający do nas klienci oraz ich komentarze na naszym Facebooku.

Poniżej znajdziecie Państwo specyfikację bluz

Bluza męska/unisex
Bluza damska kaptur